Nakliyat

YILDIRIM EVDEN EVE NAKLİYAT

Tüm giysileriniz ve özellikle takım elbiseleriniz, özel taşıma metotları ile araçlarımıza yerleştirerek taşınmaktadır.

Takım elbiselerinizin ütüsü dahi bozulmadan, eski evinizden yeni evinize taşınmasını sağlayarak gittiğiniz andan itibaren takımlarınız eski evinizdeki gibi kullanıma hazır vaziyette olacaktır.

Bayrampaşa Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Hizmeti
Bayrampaşa evden eve taşımacılık hizmetlerimiz arasında yer alan Bayrampaşa asansörlü evden eve taşımacılık hizmetiyle, eşyalarınızın taşınması çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Dış cephe asansörleri ile gerçekleştirdiğimiz bu hizmet sayesinde, bina sakinlerine fazla rahatsızlık vermeden eşyalarınız kısa sürede araçlarımıza yerleştirilmektedir.

Ayrıca bina içi taşımacılığında olduğu gibi eşyalarınız, bina içi asansör ve merdiven başındaki korkuluk ve diğer şeylerin istenmeyen herhangi bir zarara maruz kalmasının önüne geçilmektedir.

Bayrampaşa Nakliyat De-Montaj ve Montaj ile Uğraşmayın
Müşteri memnuniyet kapsamında sunduğumuz diğer hizmet ise, de-montaj ve montaj hizmetidir. Küçük bir ücret karşılığında opsiyonel olarak sunulan bu hizmet sayesinde, eski evinizde bulunan eşyalarınızın sökülmesi ve yeni evinizde yerlerine montaj edilmesi profesyonel çalışanlarımız tarafından hassasiyetle yapılmaktadır.

Bu sayede amatör söküm ve montajlardan doğabilecek hasar, rahatlıkla önlenebilmektedir.
Bayrampaşa evden eve nakliye hizmeti almak istiyorsanız, hemen İletişim hattından bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bayrampaşa Nakliye Aşamaları Nelerdir?
Bayrampaşa evden eve nakliyat oldukça zor ve zahmeti konuların başında gelir. Özellikle ev ve iş yerlerinin başka bir şehre ve başka bir mekana taşınması kişilerin bir hayli vaktini alan teferruatlardandır.

Bu nedenle siz de ev ve iş yerlerinizin nakliye işlemlerini yıldızeli nakliyata yaptırabilirsiniz. Bayrampaşa nakliye firmamızda nakliye aşamaları nelerdir?

Diye sorduğunuzda, ilk etapta eşya paketleme, eşyaların de montajı ve söküm işlemleri akabinde araç içi yerleştirme ve ev içi yerleştirme olmak üzere nakliye aşamaları farklı şekilde ilerler.