Nakliyat

ÜNİVERSİTE EVDEN EVE NAKLİYAT

AVCILAR ÜNİVERSİTE evden eve nakliyat dışında, sektörle yakından alakalı ek iş kollarında da hizmet vermektedir. Bu iş kolları taşımacılığın temelini oluşturacağı için, müşterilerin tek parti hizmet alması durumunda zamandan ve bütçeden büyük tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Örneğin de-montaj ve montaj hizmeti, bu işlerden birisidir. Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınız eski yerinden profesyonel elemanlarımız aracılığıyla sökülerek, yeni evinize montajları da yine profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır. Tamamen müşteri talebine bağlı olarak sunulan bu hizmetle, eşyalarınızın ehil olmayan şekilde sökülmesi ve takılmasından doğabilecek zararın önüne geçilmektedir.

Yine isteğe bağlı olarak profesyonel anlamda sunduğumuz hizmetlerden birisi de, paket ve ambalajlama hizmetidir. Tüm eşyalarınız ayrı ayrı tasniflenerek, eşyaya uygun darbe emici özel ambalaj malzemeleri ile koruma altına alınmaktadır. Profesyonel olarak yapılan paketleme işlemleri sayesinde, eşyalarınızın amatörce paketlemelerden doğacak zararlara karşı korunması sağlanmaktadır. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra taşımacılığa uygun araçlar ile eşyalarınızın taşınacak olması da, ekstra bir güvenlik önlemi olarak kabul edilebilir.

AVCILAR ÜNİVERSİTE EVDEN EVE NAKLİYE firmamız evden eve taşımacılık sektörü içerisinde hizmet vermekte ve her geçen başarı grafiğini en üst seviyelere taşımaktadır. Avcılar evden eve nakliye firmamız bünyesinde bulunan tüm kadromuz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.