Nakliyat

SOĞANLI EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbulun en nezih semtlerinden birisi olan Bahçelievler on bir mahalleye sahiptir.

İstanbul evden eve taşımacılık hizmet bölgemizde yer alan Bahçelievler taşımacılığın güvenilir firmasıyız.

BAHçELİEVLER SOĞANLI nakliyat firması ile başarılı evden eve nakliye hizmetine tam 35 yıl önce başladı. Bahçelievler ev taşımacılığı yapan firmalar arasından açık ara sıyrılan nakliyat firmamız güvenin ve kalitenin aranan yüzü olmuştur.

Bahçelievler SOĞANLI evden eve nakliyat hizmetini sizlere sunan Neco nakliyat taşımacılıkta önemli yatırımlarıyla profesyonel kadro ve güçlü filosuyla güvenin adıdır.

Cazip fiyatlarıyla bütçenize uygun Bahçelievler evden eve nakliyat hizmeti veririz.

İstanbuldaki en iyi nakliyat firması olarak müşterilerine ayrıcalıklı indirimlerle evden eve taşıma gerçekleştirmektedir.

Bahçelievler SOĞANLI evden eve taşıma hizmeti sökülme, montaj, ambalajlama ve paketleme işlemlerinden geçerek nakliye aracına yüklenir. Taşınması istenilen bölgeye transferi gerçekleştirilir.

Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren firmamıza başvurduğunuz taktirde ücretsiz ekspertiz hizmetimiz başlar. Evinizi veya iş yerinizi ziyaret ederek taşınma işleminin nasıl ve hangi şartlarda yapılacağı konusunda sizi aydınlatır.

Hangi metotlarla taşıma yapılacağı konusunda analiz yapıp ona göre doğru fiyat ile sizleri bilgilendirir. Sonrasında taraflar karşılıklı evden eve nakliyat hizmetini uygun görüldüğü taktirde nakliyat sigortası ve poliçesi imzalanır. Ekibimiz belirtilen yer ve saatte orada olur böylece taşınma işleminiz başlamış olur.

Özenle yapılan paketleme, taşınma sonrasında eşyalarınız yeni mekanınıza nakliyatı yapılır. Aynı işlem burada da yapılır paketlenmiş olan eşyalarınız yeni yerinizde tekrar açılarak yerleştirilmesi yapılır. Böylece Evden eve nakliyat işleminiz tamamlanmış olur.