Ücretsiz nakliyat ekspertiz
 İstanbul evden eve nakliyat ücretsiz ekspertiz firması ile taşınma öncesi yerinde veya uzaktan online eşya durumunu kontrol ettirin. Taşınacak eşya kontrolü ile taşınacak eşyalar için taşınma planı ve nakliye fiyatı belirleyin. Metro Kent Nakliyat şirketi olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası evden eve nakliyat ekspertiz hizmetini ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile herhangi bir taşıma ve nakliye işlemlerinin yapılmadan önce eşyaların taşınmaya başlanacağı yer ile nakil edilecek yer arasındaki mesafe belirlenir. Ayrıca, paketleme, eşyaların miktarı, anlaşma maddeleri yazılır. Bunun sonucunda, aracın büyük veya küçük olacağı ve personel sayısının taşıma işlemi yapacağı gibi her türlü ön hazırlık gerçekleştirilir.

Ekspertiz Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Her türlü taşıma işlemlerinizde evden eve nakliyat, yazlıklara nakliyat, şehirlerarası nakliyat, öğrenci taşıma, parça eşya gibi tüm taşıma işlemlerinizin gerçekleşmesinde büyük rol oynar. Bu işlemin nasıl olacağını belirleyen taşınacak eşyaları yerinde gelip gören tespitini yapıp taşına işlemlerinde gerekli olan her ayrıntıyı kararlaştırır. Bu sayede daha sonra yaşanacak herhangi sürprizlerle karşılaşmamanız adına çok önemli ve gereklidir. Ekspertiz ile yapılan anlaşma taşıma ve sonrasında ekstra fiyat  talep edilemez. Bu sebeple müşterilerimizle de her türlü yaşanacak olumsuzluğun önüne geçmiş olunur.

Ücretsiz Ekspertiz Neden Tercih Edilmelidir

Evden eve nakliyat ekspertiz gönderilmeyen bir nakliye şirketiyle anlaşma yaptığınızda taşıma anında ve sonrasında birçok istenmeyen olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Örneğin, yaşamış olduğunuz alandan eşyaların taşınması için asansörlü aracın gerek olup olmadığı mutlaka belirlenmelidir. Ekspertiz hizmeti sayesinde doğru aracın belirlenmesi zaman kaybına engel olur. Bunun dışında taşınma öncesinde eksper raporu olmaması yüksek fiyatlar talep edilmesine de neden olabilir.

Bu anlamda ücretsiz ekspertiz hizmeti çok önemlidir. Genel olarak kaliteli bir nakliye firmasında sunulması gereken en önemli ve ilk sırada yer alan ücretsiz ekspertiz hizmetleri olması gerekir.  Buna ek olarak olası yaşanabilecek problemlerin önüne de geçilmiş olur. Bizler sizlerin hiçbir problemle karşı karşıya kalmamanız adına her türlü değerlendirmeyi göz önüne alarak işlerimizi dikkatle yapmaktayız. Bu doğrultuda yılların verdiği deneyim ile profesyonel hizmet veriyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetleri Önemi

Alacağınız nakliye hizmeti öncesinde taşınma işleminde kaliteli ve kusursuz başarılı bir şekilde tamamlanması için vermiş olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde profesyonel olarak eşyalarınızın taşınma işlemlerini yaptırabilirsiniz. Taşınma işleminden 2 veya 3 iş günü öncesi firmamıza ulaşıp iletişime geçtiğiniz anda eksperimiz taşınacak eşyaların tespitini yapmak için eşyaların bulunduğu adrese gelir ve yerinde tespit işlemini yapar.

Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti 7/24 Hizmetinizdeyiz

Eşya taşınma işleminden önce anlaşmış olduğunuz firma bünyesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti bulunduruyorsa sizin için bu bir güven demektir. Ekspertiz hizmetimiz sizden hiç bir ücret talep etmeden eşyalarınızı tespiti için adrese gelir ve tüm eşyaları tespit eder. Eşyalarınızın cinsi ve miktarını, hangi ambalaj malzemelerinin kullanılması gerektiğini, asansörlü evden eve nakliyat ekipmanlarının gerekip gerekmediği belirlenir. Ayrıca, kaç personel çalışması gerektiği ve sigorta kapsam değeri gibi hususları göz önüne alınır. Bu doğrultuda, eşyalarınızın tümünün envanter listesi ile birlikte gerekli araç ve ekipmanlar hazırlanır. Amacımız bu sayede hiç bir aksilik yaşanmadan kusursuz nakliye işlemini gerçekleştirmedir.

Ücretsiz Ekspertiz Eşya Tespiti Nasıl Yapılır

Müşterimizin fazla eşyaları bulunuyor buna göre uygun araç tespiti yapar ve personel sayını belirleriz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile evden eve nakliyat hizmetlerinde genel olarak eşyaların türüne ve miktarına bağlı olarak uygun ambalaj malzemelerinin kullanılması ile eşyalarınızın zarar görmemesini sağlarız.

Biz ücretsiz ekspertiz olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetten son derece gurur duymaktayız. Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önce gelir. Eşyalarınızı taşımaya karar verdiyseniz öncesinde mutlaka ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Bizlere haftanın her günü dilediğiniz zaman ulaşarak bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz tüm sorularınızı profesyonel yaklaşımla cevaplayacaktır.